Спаржа зелена / 3 шт.

  • Рейтинг:
  • Модель:
    0407-02
  • Доступно:
    Є в наявності

Спаржа зелена - популярний багаторічний овоч, який цінується городниками за відмінні смакові якості та багатий вітамінний склад. У дикій природі культуру можна зустріти в Африці, Індії, Китаї, Малайзії. Багаторічник застосовують у медицині, як сечогінний засіб, при захворюванні сечовивідних шляхів для лікування епілепсії. У кулінарії її використовують для приготування основних страв, закусок, салатів, супів-пюре. Також паростки можна маринувати, обсмажувати, відварювати та готувати на грилі.

Рослина є кущем з безліччю розгалужених стебел, висотою близько 150 см. Вирощувати його зовсім не складно. Достатньо вибрати ділянку з родючим, супіщаним грунтом, що добре освітлюється. На одному місці чагарник може прожити без пересадки до 15 років.

Цвітіння виражене одиночними квітками, зібраними в суцвіття щитовидної форми, що ростуть із листових пазух. Темні ягоди з товстою шкіркою не придатні для споживання.

Збирання врожаю проводять за сезон неодноразово. Використовувати для приготування їжі можна пагони. Вони мають бути виключно молодими. Після появи листочків вони стають жорсткими і готувати їх практично неможливо. З одного чагарника вдається зібрати від 9 до 12 стеблин.

Зимостійкість на найвищому рівні. Культура легко переносить похолодання до -30°С.