Саджанці волоського горіха, фундука, мигдалю

Волоські горіхи, фундук, мигдаль — це улюблені ласощі для багатьох. Вони мають не тільки чудовий смак, але й приносять величезну користь організму. Горіхоплідні культури — один із пріоритетних напрямків українського садівництва. Клімат України дозволяє вирощувати ці рослини на своїй ділянці та збирати добрі врожаї. Вже у віці 3-6 років дерево може давати 8-10 кг плодів (залежно від сорту).

Горіхові культури вважаються довгожителі, тому можуть стати надійною фінансовою опорою навіть для ваших онуків. Горіхи завжди цінуються і з кожним роком їхня вартість тільки зростає. Крім того, добре мати запаси горіхів зі своєї ділянки. Їх можна вживати як самостійний продукт, додавати в десерти, салати та різні страви.

Особливості вирощування горіхоплідних культур

Хоча кожна культура має свої тонкощі вирощування, можна виділити загальні моменти:

  1. Вибір ґрунту. Багато видів горіхів віддають перевагу дерновому, супіщаному і суглинистому грунту. Вимоги до ґрунту можуть змінюватися залежно від виду культури. Так, мигдаль любить кам'янистий ґрунт, фундук — сіру з нейтральною чи низькою кислотністю. На інших видах ґрунту потрібно облаштовувати дренаж та проводити розпушування.
  2. Вибір ділянки. Місце для горіхів має бути рівним, добре освітленим, без протягів.
  3. Оптимальний клімат. Деякі культури відрізняються морозостійкістю. Дерева здатні витримувати зниження температури до -25-28 ° С. При 30 градусних морозах однорічні пагони можуть загинути. Небезпека для горіхових культур становить весняні заморозки.

Садять дерева восени чи навесні. Варто врахувати, що такі культури не люблять тісноти, тому в залежності від розмірів дорослого дерева необхідно дотримуватися дистанції між рослинами.

Правила догляду

Горіхоплідні культури, як правило, невибагливі, тому догляд за ними нескладний. Він передбачає такі маніпуляції:

  1. Полив. Особливо люблять вологу молоді дерева. Дорослі рослини можна поливати рідше.
  2. Обрізка. Загущена крона не пропускатиме світло, що позначиться на врожайності.
  3. Підживлення. Добрива вносять восени та навесні.
  4. Підготовка до зими. Першого року дерева вкривають.

Якщо дотримуватися всіх умов, культури з часом порадують добрим урожаєм.

Де придбати саджанці грецького горіха, фундука, мигдалю

Наш магазин «Саді Буковіні» пропонує здорові, міцні та без дефектів саджанці грецького горіха, фундуку, мигдалю. Вони пристосовані для місцевих кліматичних умов, мають розвинену кореневу систему. У нас ви знайдете найкращі сорти горіхоплідних культур.
Якісний посадковий матеріал - запорука красивого саду, що плодоносить. Звертайтесь!Горіх Маньчжурський Чорний / сіянець

Горіх Маньчжурський Чорний / сіянець

Артикул:404421
Наявність:Є в наявності
70 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)