Агрус Інквінта / на штамбі, 100 см, ОКС

  • Рейтинг:
  • Модель:
    2501-02
  • Доступно:
    Є в наявності

Агрус Інквікта — ранньостигла культура, виведена селекціонерами з Великобританії. У Європі на сьогоднішній день сорт займає провідне місце за популярністю. Ягоди використовують у їжу різних стадіях зрілості. Нестиглі підходять для приготування компотів, із середнім ступенем дозрівання застосовують для переробки на варення, а зрілі є прекрасним десертом.

Рослина кущиста, сильноросла, з напіврозкидистою кроною. На прямих гілках середньої товщини є гострі шипи. Висота деревця вбирається у 1,2 м. Невеликі темно-зелені листочки з блискучою поверхнею густо покривають гілки. Для посадки не варто вибирати надто вологі ґрунти. Перевагу краще віддати родючим, які розташовані на ділянці з достатньою кількістю сонячного світла.

Плоди великі, овальні, вагою близько 8 г. Тонка шкірка янтарно-зеленого кольору не схильна до розтріскування. На поверхні помітний шар ворсу. М'якуш на смак приємний, соковитий і ніжний, з приємним поєднанням кислоти і солодощі.

Знімна зрілість настає в останній тиждень червня і триває до початку осені. Перший урожай кущик дає на другий рік життя та плодоносити наступні 12-15 років.

Стійкість до борошнистої роси, відмінна.

Морозостійкість на достатньому рівні. Зниження температури до -40 ° С переноситься стійко, без наслідків.

Термін дозрівання Середній
Дозрівання плоду Липень -Вересень
Смак плоду Солодко -кислий
Вага плоду, г. 8
Колір плоду Зелений
Запилювачі Самоплідний
Стійкість до морозів Висока
Стійкість до захворювань Висока
Врожайність Висока
Висота саджанця, см. 100
Висота дорослої рослини (м.) 2
Упаковка Відкрита коренева система
Термін відправлення Замовлення відправляємо круглий рік. Також доступне бронювання саджанців!