Ранункулюс Аviv Picotee Cafe (3 шт.)

  • Рейтинг:
  • Модель:
    202200
  • Доступно:
    Є в наявності

Ранункулюс Aviv Picotee Cafe - багаторічна трав'яниста культура, яка завдяки своїй декоративності має попит у любителів квітництва у всьому світі. Багаторічник можна вирощувати як у кімнатних умовах, так і на відкритих ділянках. Його використовують для декорування садових та паркових доріжок, клумб, бордюрів.

Рослина висотою близько 0,5 м. Вертикальні пагони вкриті світло-зеленими листочками, яким характерні легке опушення та глибокі розрізи на краях. Місце для посадки рекомендується вибирати сонячне або трохи затінене, захищене від вітру та протягів. Грунт підійде легкий, нейтральний, добре дренований. Посадку проводять не раніше, ніж мине загроза ранкових заморозків.

Цвітіння настає у червні та затягується мінімум на 4 тижні. Бутони складаються з махрових пелюсток з унікальним забарвленням, в якому гармонійно поєднуються червоний, оранжевий та жовтий кольори. При повному розкритті діаметр квіточок коливається від 5 до 8 см. Зовні вони дуже нагадують троянди. Аромат тонкий, приємний, практично не відчутний.

Зимостійкість погана. До настання осені цибулини викопують і переміщують для зберігання тепле приміщення.