breadcrumbs_revolution_theme

Компанія "Сади Буковини" сьогодні – це сучасна компанія, яка дуже швидко розвивається. Якщо раніше ми спеціалізувалися тільки на вирощування саджанців плодових дерев, то зараз можемо запропонувати своїм клієнтам і власноручно вирощені декоративні рослини. За допомогою своїх партнерів завозимо з-за кордону широкий асортимент цибулин квітів, для того щоб ваші сади набували ще красивішого вигляду і радували Вас і плодами і цвітінням !!!

За ці роки компанія мала багато перемог, створювала себе, зростала та наповнювалася досвідом. Дуже часто були і моменти падіння, після яких виникала велика спокуса здатися, але завжди ми були сильнішими за обставини!

Найбільшим успіхом компанії це велика кількість постійних клієнтів, яка з часом тільки збільшується. Це є основою для ношої мотивації в роботі. Разом з Вами ми розуміємо нашу необхідність і намагаємося розвиватися, і ставати краще.

Також ми живемо та мотивуємо себе великими планами. Це і збільшення асортименту та збільшення кількості відправок, будівництво нової сучасної бази для вирощування та пакування своїх товарів, але все одно головним акцентом нашої роботи залишається – абсолютно краща якість продукції та її доступність на ринку України.