Галина / 17.05.2022
Саженцы очень хорошего качества. Упаковано отлично, при транспортировке не повреждено. Спасибо большое !!!!!!!
Этот отзыв оставлен на странице товара: Гортензия Chameleon
Галина / 17.05.2022
Все гарному стані зелене акуратно запаковано гарно дякую за посилку я замовила деревовидні півонії гортензію і дали лаванду в подарунок
Этот отзыв оставлен на странице товара: Пион Древовидный Красный / сеянец
Івченко Руслана / 16.05.2022
На цьому сайті замовляю неодноразово саджанці фруктових і плодових дерев, квіти(цибулини) та декоративні дерева.Останнє замовлення була керія та рози, все добре,але один кущ трішки приболілий,надіюсь відійде.Дякую за подарунки.
Лариса / 16.05.2022
Заказала древовидный пион ! Все пришло живое + лаванда в подарок Спасибо ❤️
Кирея Ірина / 16.05.2022
Замовлення Отримала 18 04 22
Яблоні ніби живі но нерозпищені і коренева система ніби нормальна, Абрикос розпущений но листя дуже зав'яле , а Вишня суха дуже аж бруньки сухі но усе посадила з надією що приживеться.
Приємно здивував подарунок Лаванда жива і корені гарні
Марія. / 15.05.2022
Дякую за квіти. За приємне спілкування з продавцем. За подаруночок. І за швидке відправлення. Замовляю у Вас невперше, і дуже Вам вдячна.
Любов Мащенко / 12.05.2022
Дякую за замовлення!!!! замовляла гортензії все прийшло гарно упаковане,підписане і саме головне живе! До замовлення додали подарунок☺Дуже дякую❤❤
Лариса / 09.05.2022
В грудні була акція на лаванду, я замовила 19-ть шт, але не оплачувала (начитавшись негативних відгуків). З оператором домовились про весняну доставку. До весни я про замовлення майже забула, не надіялась, що весною буде діяти акційна ціна. Але було приємним сюрпризом, коли в травні подзвонили, щоб підтвердити замовлення за акційною ціною. Отримала не 19-ть, а 20-ть саджанців лаванди, живих, гарної якості. Дякую Сади Буковини!
Надія Дмитренко / 07.05.2022
Замовляла перший раз лілії, гіацинти та полуницю, полуниця через пакування засохла, але менеджер дуже вічлива і пообіцяла надіслати заміну, а потім гіацинти почали пропадати бо квітонос загнився і цибулина також і на другий день я також повідомила за цю проблему, оператор знову вирішила це питання на всі 100% так звичайно шкода що першого разу і такі невдачі з рослинами, але добре що все швидко замінили і в мене залишилося хороше враження але не 5 бо потрібно було спочатку так попакувати як 2 разу у кульок і клубника прийшла вся зелена і гарна я замочила одразу і посадила і ще одне дякую за лаванду:)
Ірина / 06.05.2022
Замовляла вперше, але не востаннє) Приїхало все, і навіть більше. Окреме дякую за саджанець в подарунок. Якщо все потім квітуватиме, то це буде просто чудово, бо цибулин з розпродажу, ой, як багато))
Показано з 1 по 10 із 263 (всього 27 сторінок)