Набір "Ароматна насолода" (Овсяниця, Шавлія, Лаванда)

  • Рейтинг:
  • Модель:
    0807-02
  • Доступно:
    Є в наявності

Овсяниця, Шавлія та Лаванда – декоративні багаторічники з ефектним листям. Найчастіше їх використовують для прикраси парків, скверів та інших громадських місць.

Вівсяниця росте у вигляді округлої, вічнозеленої купини висотою в межах 20-40 см. Листочки вузькі, блакитнуватого кольору з сизим відтінком. Сіро-зелені суцвіття у вигляді мітелок після завершення процесу цвітіння набувають світло-коричневого забарвлення.

Шавлія — трав'янистий чагарник із сімейства М'ятні. Довжина пагонів, що одеревіли, коливається від 30 до 70 см. Листики дуже красиві, сірі. Шикарні бутони складаються з пелюсток синювато-пурпурового забарвлення.

Лаванда є яскравим і казково запашним кущиком з безліччю стебел, схильних до одревення. Висота рослини не перевищує 60 см. Супротивні листові пластини сріблясто-зеленого кольору вкриті тонким шаром ворсу. Квіточки формуються на вершинах безлистих квітконосів, кілька штук зібрані в колоски. Забарвлення - від синюватого до бузкового. Аромат неймовірний, чарівний, манить до себе бджіл.

Ми пропонуємо набір «Ароматна насолода», до якого входять 3 ці чудові багаторічні культури.