Кортадерія Рожева / ЗКС

  • Рейтинг:
  • Модель:
    0723-15
  • Доступно:
    Є в наявності

Кортадерія Рожева - багаторічна трава з сімейства Злакові, яка відома ще як Селло або Лисий хвіст. Найчастіше її можна зустріти біля Південної Америки. Культура підходить як для поодинокого вирощування, так і в групі з іншими рослинами. Її використовують для прикраси газонів, клумб, водойм, кам'янистих садів. Також вона чудово виглядає у зрізі.

Рослина кущиста, з міцними, прямими стеблами висотою від 2,5 до 3 м. Для посадки підійде добре освітлюване місце з будь-яким ґрунтом, але краще вибирати все ж таки родючу. Листя жорстке, лінійне, широке, в кінці витягнуте, зеленувато-сірого забарвлення. Щовесни багаторічник потребує обрізки. Старі, пожовклі листові пластини засмічують центр кущика, роблячи його густим і непрезентабельним.

Цвітіння посідає період з серпня до жовтня. На вершинах гнучких пагонів формуються великі, шовковисті мітла, що складаються з безлічі дрібних колосків рожевого кольору.

Морозостійкість слабка. На зиму кущі утеплюють сухим листям, обносять сіткою та обгортають плівкою. Або ж, якщо вони висаджені у контейнерах, їх переносять на час морозів у теплицю. Відсутність снігу може спричинити вимерзання кущиків.