Гінкго білоба (ГКС) 20-30 см.( Комплект 5штк . )

  • Рейтинг:
  • Модель:
    203280
  • Доступно:
    Є в наявності

Гінкго Білоба – витончена листопадна культура із сімейства Гінкгові, батьківщиною якої є Південна Корея. З її допомогою прикрашають сади, парки та присадибні ділянки. Цінується рослина за привабливий зовнішній вигляд та невибагливість.

Дерево досягає висоти до 30 м. Діаметр крони при цьому коливається від 7 до 8 м. У молодих саджанців кора темно-сіра, у міру зростання покривається тріщинами. Листя влітку забарвлене у світло-зелений колір, ближче до осені стає золотистим. Довжина одного віялоподібного листочка не перевищує 12 см. Місце для посадки необхідно вибирати сонячне захищене від різких поривів вітру. Грунт підійде родючий. Пересадку культура переносить погано, тому садити її слід відразу постійне місце.

Цвітіння настає у квітні і затягується приблизно на 7 днів. Квіти, які у Гінкго називаються стробілами, в залежності від статі культури можуть мати вигляд світлих колосків з пильовиками або зелених ягідок.

Плоди формою нагадують сливи жовто-жовтогарячого кольору. Довжина кожної не більше 3 см. Аромат кислувато-гіркий, неприємний. Дорослий саджанець за сезон дає до 10 кг урожаю.

Знімна зрілість посідає кінець жовтня чи початок листопада.

Стійкість до шкідників та різних хвороб на гідному рівні.

Морозостійкість відмінна.

Тип рослини
Висота дорослої рослини (м.)
Особливості
Колір квітки
Колір листа
Період цвітіння
Аромат
Тип ґрунту
Вологість ґрунту
Тип освітлення
Термін відправлення