Делосперма Рейнджер Неон (Delosperma Ranger Neon) / ЗКС

  • Рейтинг:
  • Модель:
    2102-01
  • Доступно:
    Є в наявності

Делосперма Рейнджер Неон (Delosperma Ranger Neon) - яскравий витривалий багаторічник, який у народі називають ще Алмазник. Його використовують для прикрашання балконів, терас, альпінаріїв. Культура добре виглядає сольно і в групі з іншими квітами.

Рослина грунтопокровна, кущистого типу висотою близько 10 см і шириною до 20 см. Невелике, м'ясисте листя ланцетної форми досягає товщини не більше 4 мм. Для посадки рекомендується вибирати суху, сонячну ділянку з добре дренованим ґрунтом. Посів насіння у контейнери проводять у будь-який час. У відкритий ґрунт розсаду пересаджують наприкінці квітня або на початку травня.

Цвітіння посідає період з травня до жовтня. Множинні бутони з вузькими пелюстками при повному розкритті досягають діаметра близько 5 см. Забарвлення насичене – пурпурово-фіолетове. Зовні квіти нагадують ромашки, які радують своєю красою все літо до пізньої осені.

Стійкість до хвороб відмінна.

Морозостійкість на найвищому рівні. Якщо кущики вкрити лапником або сухим листям, він зможе перенести зниження температури до -21°С.