Делосперма Купера Сузір'я (Cooperi) / ЗКС

  • Рейтинг:
  • Модель:
    2402-03
  • Доступно:
    Є в наявності

Делосперма Купера Сузір'я – невибаглива культура гібридного типу із сімейства Аізові, виведена відносно нещодавно. Привертає увагу незвичайною формою листових пластин і квіток. Цінується садівниками та ландшафтними дизайнерами за декоративність та тривале цвітіння. Використовується для оформлення рокаріїв, бордюрів, кам'яних гірок та узбережжя водойм. Ефектно виглядає на передніх планах квітників. Відмінно поєднується з невисокими хвойниками, портулаком, хостами, седумом та папоротею.

Рослина низькоросла, сукулентна, почвопокровна, з великою силою росту. Висота пагонів коливається від 15 до 40 см, ширина кущика не перевищує 50 см. Листочки вигнуті, ланцетні, потужні та соковиті, забарвлені у яскравий зелений колір. Для посадки рекомендується вибирати місце на сонечку. Грунт підійде бідна, без надлишків вологи, з гарною повітропроникністю. Коренева система дуже добре розвинена, йде глибоко під землю, завдяки чому може знайти вологу навіть у посушливу погоду.

Цвітіння повторюється двічі. Перший раз припадає на період із травня по липень, другий раз зацвітає восени. Множинні бутони діаметром близько 5 см формуються на коротких квітконіжках. Пелюстки зовні пофарбовані в малиновий або фіолетово-рожевий колір. Розпускаються суцвіття лише в обідню пору, коли сонце знаходиться в зеніті. Восени квіточки набувають червоно-коричневого відтінку.

Стійкість до хвороб грибкового чи бактеріального характеру відмінна.

Морозостійкість. Культура переносить похолодання -15°С. На зиму кущики слід укривати агроволокном.