Делосперма Фаєр Спіннер (Fire Spinner) / ЗКС

  • Рейтинг:
  • Модель:
    2102-02
  • Доступно:
    Є в наявності

Делосперма Фаєр Спіннер (Fire Spinner) – багаторічна культура гібридного типу, яка цінується за її декоративність. Ідеально підходить для оформлення рокаріїв та альпінаріїв. Відмінно виглядає у групі з портулаком, седумом, залишками, флоксами та молодилом. Часто ці яскраві квіти можна зустріти вздовж стежок та садових доріжок, у вересових та кам'янистих садах, на передньому плані квітників та поблизу водойм.

Рослина почвопокровна, з м'ясистою, сильно розгалуженою кореневою системою. Висота кущика, як і його ширина, не перевищує 20 см. Щільні, злегка вигнуті, соковиті листя ланцетної форми пофарбовані в яблучно-зелений колір. Для посадки слід вибирати сонячну ділянку з будь-яким типом ґрунту. Застій вологи може спричинити випрівання.

Цвітіння настає у травні і затягується до середини літа. Іноді повторюється ще восени. Численні квіти зовні нагадують дрібну гацанія. Блискучі пелюстки яскраво-жовтогарячого забарвлення з теракотовим відтінком відмінно поєднуються з білим вічком, розташованим у центрі бутона.