Корзина
437 отзывов
Сезон отправок продолжается Принимаем заказы Заказывайте смелее!
+38 067 536 52 23
+38 066 105 01 11
+38 063 459 84 19
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"Кушая фрукты, необходимо подумать о том, кто посадил дерево" (вьетнамская пословица)
Корзина

Зимова обризка саду вид професионалив

Зимова обризка саду вид професионалив

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай...

ЗИМОВА ОБРІЗКА✂ САДУ

Взимку, в кінці січня - в лютому господарі плодового саду починають обрізку дерев. Перш за все мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай обережно.

«Здоров'я» і довголіття плодових дерев часто залежить від того, хто і як часто їх підрізає. Навчатися цього потрібно у хороших фахівців не один рік. Якщо садівник не засвоїв основ цієї процедурі, то краще не проводити обрізку самостійно.

Експерти компаній «Сингента» (Володимир Воєводін) і Торговий Дім "Насіння" (Ігор Смішко) приїхали до своїх партнерів і друзів з компанії «АГРАНА Фрут Лука» (Вінницька обл.), щоб подивитися на те, як проходить зимова обрізка дерев в інтенсивному саду. Своїм досвідом щедро поділилися Генеральний директор Євген Чепернатий і «СкаЖений Агроном» господарства Юрій Овчар.
#обрізкасаду

ЗИМОВА ОБРІЗКА САДУ

 

Другие новости
  • Садим грецкий орех
    Садим грецкий орех
    Грецкий орех - это ценный и полезный продукт. Кроме того, дерево не прихотливо к уходу и является долгожителем. Давайте же разберемся, как посадить дерево грецкого ореха, чтобы оно плодоносило для наших детей, внуков и правнуков.
  • Клубника - садовая земляника
    Клубника - садовая земляника
    Ягода украла чужое имя. Но от этого не стала менее полезна. В статье вы узнаете об этой чудо ягоде то, о чем даже не подозревали.