Корзина
350 отзывов
Сезон отправок продолжается Принимаем заказы Заказывайте смелее!
38 067 536 52 23
38 050 405 01 11
38 063 459 84 19
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"Кушая фрукты, необходимо подумать о том, кто посадил дерево" (вьетнамская пословица)
Корзина

Зимова обризка саду вид професионалив

Зимова обризка саду вид професионалив

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай...

ЗИМОВА ОБРІЗКА✂ САДУ

Взимку, в кінці січня - в лютому господарі плодового саду починають обрізку дерев. Перш за все мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай обережно.

«Здоров'я» і довголіття плодових дерев часто залежить від того, хто і як часто їх підрізає. Навчатися цього потрібно у хороших фахівців не один рік. Якщо садівник не засвоїв основ цієї процедурі, то краще не проводити обрізку самостійно.

Експерти компаній «Сингента» (Володимир Воєводін) і Торговий Дім "Насіння" (Ігор Смішко) приїхали до своїх партнерів і друзів з компанії «АГРАНА Фрут Лука» (Вінницька обл.), щоб подивитися на те, як проходить зимова обрізка дерев в інтенсивному саду. Своїм досвідом щедро поділилися Генеральний директор Євген Чепернатий і «СкаЖений Агроном» господарства Юрій Овчар.
#обрізкасаду

ЗИМОВА ОБРІЗКА САДУ

 

Другие новости
  • Садим грецкий орех
    Садим грецкий орех
    Грецкий орех - это ценный и полезный продукт. Кроме того, дерево не прихотливо к уходу и является долгожителем. Давайте же разберемся, как посадить дерево грецкого ореха, чтобы оно плодоносило для наших детей, внуков и правнуков.
  • Клубника - садовая земляника
    Клубника - садовая земляника
    Ягода украла чужое имя. Но от этого не стала менее полезна. В статье вы узнаете об этой чудо ягоде то, о чем даже не подозревали.