Корзина
95 отзывов
Живи для счастья, для души,Ведь жизнь одна, и надо ЖИТЬ!  С праздниками друзя
Зимова обризка саду вид професионалив

Зимова обризка саду вид професионалив

Зимова обризка саду вид професионалив

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай об

ЗИМОВА ОБРІЗКА✂ САДУ

Взимку, в кінці січня - в лютому господарі плодового саду починають обрізку дерев. Перш за все мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.

Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники і хвороби, плодові дерева потрібно своєчасно, і найголовніше - правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей важливий агротехнічний захід потрібно вкрай обережно.

«Здоров'я» і довголіття плодових дерев часто залежить від того, хто і як часто їх підрізає. Навчатися цього потрібно у хороших фахівців не один рік. Якщо садівник не засвоїв основ цієї процедурі, то краще не проводити обрізку самостійно.

Експерти компаній «Сингента» (Володимир Воєводін) і Торговий Дім "Насіння" (Ігор Смішко) приїхали до своїх партнерів і друзів з компанії «АГРАНА Фрут Лука» (Вінницька обл.), щоб подивитися на те, як проходить зимова обрізка дерев в інтенсивному саду. Своїм досвідом щедро поділилися Генеральний директор Євген Чепернатий і «СкаЖений Агроном» господарства Юрій Овчар.
#обрізкасаду

ЗИМОВА ОБРІЗКА САДУ

 

Предыдущие новости