Корзина
437 отзывов
Сезон отправок продолжается Принимаем заказы Заказывайте смелее!
+38 067 536 52 23
+38 066 105 01 11
+38 063 459 84 19
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"Кушая фрукты, необходимо подумать о том, кто посадил дерево" (вьетнамская пословица)
Корзина

Рекордний неврожай яблук в Европі

Рекордний неврожай яблук в Европі

За оцінками аналітиків Всесвітньої асоціації виробників груш і яблука (WAPA), в сезоні 2017/18 європейські садівники зібрали найменше яблук заостанні десять років.

Згідно із грудневими звітами WAPA, поточного сезону загальне виробництво яблука в країнах Євросоюзу склало 9,19 млн тонн, тоді як ще наприкінці літа воно прогнозувалося фахівцями асоціації на рівні 9,34 млн тонн, повідомляє fruit-inform.com.

Таким чином, валовий збір яблука в ЄС скоротився на 22% порівняно з попереднім сезоном і на чверть поступається середнім показникам останніх п'яти років.

Варто відзначити, що в деяких країнах урожай яблука перевищив очікувані результати. Зокрема, виробники Франції зібрали на 2% більше цих фруктів, ніж прогнозувалося раніше, а в Бельгії валовий збір на 16% перевищив рівень виробництва, озвучений у серпні.

Однак це не змогло повною мірою компенсувати зниження врожаю в інших країнах. Так, садівники Чехії зібрали на 10% менше яблука, ніж очікувалося, а в Угорщині та Румунії підсумкові дані на 16% поступаються прогнозованим обсягам.

Другие новости
  • Садим грецкий орех
    Садим грецкий орех
    Грецкий орех - это ценный и полезный продукт. Кроме того, дерево не прихотливо к уходу и является долгожителем. Давайте же разберемся, как посадить дерево грецкого ореха, чтобы оно плодоносило для наших детей, внуков и правнуков.
  • Клубника - садовая земляника
    Клубника - садовая земляника
    Ягода украла чужое имя. Но от этого не стала менее полезна. В статье вы узнаете об этой чудо ягоде то, о чем даже не подозревали.