Корзина
350 отзывов
Сезон отправок продолжается Принимаем заказы Заказывайте смелее!
38 067 536 52 23
38 050 405 01 11
38 063 459 84 19
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
"Кушая фрукты, необходимо подумать о том, кто посадил дерево" (вьетнамская пословица)
Корзина

Рекордний неврожай яблук в Европі

Рекордний неврожай яблук в Европі

За оцінками аналітиків Всесвітньої асоціації виробників груш і яблука (WAPA), в сезоні 2017/18 європейські садівники зібрали найменше яблук заостанні десять років.

Згідно із грудневими звітами WAPA, поточного сезону загальне виробництво яблука в країнах Євросоюзу склало 9,19 млн тонн, тоді як ще наприкінці літа воно прогнозувалося фахівцями асоціації на рівні 9,34 млн тонн, повідомляє fruit-inform.com.

Таким чином, валовий збір яблука в ЄС скоротився на 22% порівняно з попереднім сезоном і на чверть поступається середнім показникам останніх п'яти років.

Варто відзначити, що в деяких країнах урожай яблука перевищив очікувані результати. Зокрема, виробники Франції зібрали на 2% більше цих фруктів, ніж прогнозувалося раніше, а в Бельгії валовий збір на 16% перевищив рівень виробництва, озвучений у серпні.

Однак це не змогло повною мірою компенсувати зниження врожаю в інших країнах. Так, садівники Чехії зібрали на 10% менше яблука, ніж очікувалося, а в Угорщині та Румунії підсумкові дані на 16% поступаються прогнозованим обсягам.

Другие новости
  • Садим грецкий орех
    Садим грецкий орех
    Грецкий орех - это ценный и полезный продукт. Кроме того, дерево не прихотливо к уходу и является долгожителем. Давайте же разберемся, как посадить дерево грецкого ореха, чтобы оно плодоносило для наших детей, внуков и правнуков.
  • Клубника - садовая земляника
    Клубника - садовая земляника
    Ягода украла чужое имя. Но от этого не стала менее полезна. В статье вы узнаете об этой чудо ягоде то, о чем даже не подозревали.